بخارشوی

خرید بخارشوی از بانه

بخارشوی از لوازم خانگی پرمصرف و کاربردی است. در بخش سایر لوازم خانگی و در زیر شاخه‌ی بخارشوی انواعی از جدیدترین بخارشوی‌های موجود در بازار، بخارشوی فیلیپس، بخارشوی کارچر، بخارشوی کنوود، بخارشوی بوش، بخارشوی دلونگی و... را قرار داده‌ایم. قیمت بخارشوی با توجه به کیفیت و امکانات و قابلیت‌های آن مغیر است. قیمت بخارشوی کارچر در بانه به نسبت برند‌های دیگر بالاتر است چون از بهترین بخارشوی‌های موجود در بازار است. در فروشگاه بانه خانگی انواعی از بخارشوی دستی، تی‌بخار شوی، بخارشوی چندمنظوره وجود دارد که هر نوع با توجه به نیاز شما کاربرد‌های متفاوتی دارند. جهت خرید ارزانترین بخارشوی از بانه پیشنهاد ما برای شما این است که سری به فروشگاه آنلاین بانه خانگی بزنید و با کارشناسان فروش ما مشاوره کنید و قیمت انواع بخار شوی در بانه را جویا شوید.

در بخارشوی با ترکیب بخار و آب و در اکثر مدل‌ها ترکیب مواد شوینده با مکش بالا جهت تمییز کردن سطوح استفاده می‌شود. سیستم گرمایشی موجود در داخل بخارشوی‌ها کار تبدیل آب داخل مخزن به بخار را برعهده دارد. هر چه قدرت و توان دستگاه بخارشوی بیشتر باشد توانایی دستگاه در تمییز کردن بیشتر است. در فروشگاه بانه خانگی انواعی از بخارشوی دستی، تی‌بخار شوی، بخارشوی چندمنظوره وجود دارد که هر نوع با توجه به نیاز شما کاربرد‌های متفاوتی دارند.  

بخارشوی 3 محصول وجود دارد

 • خرید محصول

  بخارشوی کارچر SC5وزن 6 کیلوگرمتوان مصرف 2200 واتحداکثرفشاربخار 4.2 بارکنترل جریان بخار دارد

  5,580,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • بخارشوی کارچر SC2وزن 3 کیلوگرمتوان مصرف 1500 واتحداکثرفشاربخار 3.2 بارکنترل جریان بخار دارد

  3,200,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

  بخارشوی مایر MR-7790 مشخصات محصول مدل: ( MAIER STEAM CLEANER MR-7790)توان  2200 واتظرفیت مخزن 1.5 لیترفشار بخار خروجی  5 بارسری تمییز کردن کف داردتنظیم جمع شونده جهت اتو کشی و نظافت فرش داردمدت زمان قابل استفاده 45 دقیقهمدت زمان لازم جهت تولید بخار 11 دقیقهمناسب برای نظافت شیشه، دیوار، زمین

  1,650,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف