جارو

خرید جاروبرقی/ جاروشارژی از بانه

جاروبرقی‌ها وسیله‌ای هستند که با قدرت مکنده خود انواع گرد و غبار و آشغال را جمع می‌کنند. امروزه انواع مختلفی از جاروبرقی‌ها مانند جاروبرقی خانگی، جاروبرقی سطلی، جاروبرقی تجاری، جاروبرقی صنعتی و... در بازار وجود دارد که با توجه به سلیقه و نوع استفاده شما کاربران انتخاب‌ها متفاوت است. از نظر برند سازنده انواع جاروبرقی ال جی، جارو برقی سامسونگ، جارو برقی فیلیپس، جارو برقی بوش، جارو برقی شارپ و... ساخته شده‌اند. قیمت جاروبرقی‌ها با توجه به قدرت و توان موتور و قابلیت‌های دیگرمتفاوت است.

در فروشگاه بانه خانگی انواع جاروبرقی کیسه‌دار، جاروبرقی بدون کیسه، جاروبرقی ایستاده، جاروبرقی خوابیده، جاروبرقی سطلی، جاروبرقی مخزنی با قیمت مناسب و کیفیت عالی وجود دارد. جهت خرید جاروبرقی از بانه می‌توانید مشخصات و نقد و بررسی‌های انواع جاروبرقی را در شاخه مربوطه مطالعه بفرمایید تا بتوانید بهترین خرید را در بانه داشته باشید.

بعضی مواقع به علت قطع شدن برق نمی‌توانیم از جاروبرقی استفاده کنیم. در این حالت از جدیدترین نسل جاروبرقی که همان جاروشارژی‌ها هستند می‌توان استفاده کرد. جاروشارژی‌ها نسبت به جارو برقی‌ها کوچک‌تر و سبک‌تر هستند. بدون نیاز به برق و با شارژ شدن کار می‌کنند. اگر شما قصد خرید جاروشارژی از بانه را دارید و نمی‌خواهید برای خرید جارو شارژی زیاد هزینه کنید می‌توانید بهترین جاروشارژی ارزان‌قیمت با کیفیت عالی را از بانه خانگی خریداری نمایید.  

 

جارو 40 محصول وجود دارد

زیرشاخه ها

  • جارو برقی
  • جارو شارژی

    خرید جاروشارژی از بانه

    در هنگام خرید جارو شارژی این شما هستید که باید برای انتخاب مناسب‌ترین جاروشارژی مشخص کنید به کدام مدل  با چه ظرفیت و با چه اندازه قدرت باتری نیاز دارید. شما کاربران با خرید جدیدترین جارو شارژی‌ها، می‌توانید یکک وسیله‌ای را تهیه کنید که تمامی قابلیت‌های یک جاروبرقی را داشته باشد و در عین حال وزنی سبک و جا‌به‌جایی راحت داشته باشد. جاروشارژی‌های بوش، جاروشارژی‌های Dyson ، جاروشارژی‌های Vax جزء  قابل قبول‌ترین و باکیفیت‌ترین جاروشارژی‌ها هستند. علاوه بر مدل‌های ذکر شده انواع جاروشارژی فیلیپس، جاروشارژی کنوود، جاروشارژی بلک‌اند‌دکر، جارو شارژی هاردستون در بازار عرضه شده‌اند و هر کدام با توجه به سلایق مشتریان خاص خود را دارند. در فروشگاه آنلاین بانه خانگی پرطرفدارترین و بهترین جاروهای شارژی و مشخصات فنی هر مدل و قیمت انواع جاروهای شارژی ذکر شده است.

    جاروهای شارژی، وسایل کاربردی هستند که به صورت بی‌سیم کار می‌کنند. از طریق انرژی باتری گردو غبار را از بین می‌برد و به داخل محفظه می‌کشاند. البته ظرفیت این جارو شارژی‌ها نسبت به جاروبرقی‌ها به نسبت کمتر است و نیاز به تخلیه‌ی زود به زود دارد. کاربردهای این جاروشارژی‎‌ها بسیار زیاد است و از آنجا که وزن سبک و بی‌سیم هستند برای جارو کردن راه‌پله، لوازم داخلی، قفسه‌ها، پرده، مبل‌ها، قسمت‌های داخلی ماشین و... کاربرد دارند. در خرید جاروشارژی توجه به عمر و قدرت باتری بسیار حائز اهمیت است. اگر توان جارو شارژی شما کم باشد بعد از مدت کوتاه جارو کردن باز باید آن را شارژ کرد و جارو کردن را ادامه داد که این کار اندکی وقت شما را می‌گیرد. جاروهای شارژی پر قدرت که دارای باتری با توان و قدرت بالا هستند برای جاروکردن مساحت بیشتری از منزل که می‌خواهیم جارو کنیم بهتر است.

    جاروهای شارژی با توجه به کاربردهایشان به سه دسته: جاروشارژی دستی، جارو شارژی عصایی یا پارویی، جاروشارژی هوشمند تقسیم بندی می‌شوند.کوچکترین مدل جاروشارژی مدل دستی آن می‌باشد و برای تمییز کردن وسایلی که با محدودیت جا روبه رو هستیمو غیر قابل دسترس می‌باشند کاربرد دارند. جارو شارژی عصایی سیمی هستند ولی نسبت به جارو برقی‌ها به نسبت کوچکتر و سبکتر هستند و نسبت به جاروشارژی دستی سنگین‌تر و بزرگ‌تر هستند. جاروشارژی‌های هوشمند تمام منزل را با حرکات افقی و عمودی بدون برخورد با هیچ وسیله‌ای با استفاده از سنسورهای تعبیه شده روی آن جارو می‌کشد.V

لیست مقایسه محصولات

انصراف