زیرشاخه ها

 • کولر گازی ال جی

  خرید کولر گازی ال جی از بانه

  کولرگازی ال جی توسط شرکت معتبر LG تولید و در بازار جهانی عرضه شده است. شرکت ال جی در زمینه‌ی تولید بهترین کولرگازی از پرفروش‌ترین برند‌ها می‌باشد. کولرهای ال جی بیشتر به صورت دو تکه ساخته می‌شوند. در جدیدترین کولرگازی ال جی اینورتر دار مصرف انرژی به صورت قابل توجهی کاهش پیدا کرده است.

  خرید کولرگازی ال جی از بانه خانگی برای مشتریانی که قصد خرید بهترین کولرگازی را دارند می‌تواند بهترین انتخاب باشد. در فروشگاه بانه خانگی انواع کولرگازی ال جی 12000، کولرگازی ال جی 18000، کولرگازی ال جی 24000، کولرگازی ال جی 36000 با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب عرضه می‌شود.  قیمت کولرگازی‌های اسپلیت ال جی در بانه متناسب با اندازه‌ی کولرگازی و امکانات متنوع متفاوت است. البته قیمت کولر‎‌های ال جی در بانه به نسبت برند‌های دیگر بالاتر است و با کولرگازی گری در یک رنج قیمت می‌باشند. این اختلاف قیمت به خاطر کیفیت بالای اسپلیت های ال جی می‌باشد و ارزش بالایی دارد.

  جهت اطلاع از قیمت بهترین کولرگازی ال جی و خرید آن با بانه خانگی همراه باشید. اگر قصد خرید کولرگازی با قیمت پایین دارید کولرگازی جنرال گزینه‌‌ی مناسبی است.

 • کولر گازی سامسونگ

  خرید کولرگازی سامسونگ از بانه

  کولرگازی سامسونگ از دیگر تولیدات شرکت سامسونگ Samsung است. در سال 1969 شرکت سامسونگ سیستم تهویه‌ی مطبوع را تولید و در بازار جهانی عرضه کرده است. کولرگازی‌های سامسونگ به صورت تخت و مثلثی تولید شده‌اند. کولرگازی سه وجهی سامسونگ با نوع کولرگازی سامسونگ تخت آن که مونتاژ تایلند می‌باشد دارای قدرت موتور مشابه هستند.

  خرید کولرگازی سامسونگ از بانه خانگی برای مشتریانی که قصد خرید بهترین کولرگازی را دارند می‌تواند بهترین انتخاب باشد. جهت اطلاع از قیمت بهترین کولرگازی سامسونگ و خرید آن با بانه خانگی همراه باشید. اگر قصد خرید کولرگازی با قیمت پایین دارید کولرگازی جنرال گزینه‌‌ی مناسبی است.

  در فروشگاه آنلاین بانه خانگی انواع کولرگازی سامسونگ12000، کولرگازی سامسونگ 18000، کولرگازی سامسونگ 24000، کولرگازی سامسونگ 36000،  با قیمت مناسب و بالاترین کیفیت عرضه می‌شود. کارایی فوق العاده و مناسب بودن قیمت کولرگازی سامسونگ، تضمین کیفیت و اصل بودن کالا در بانه خانگی این امکان را برای شما کاربران فراهم می‌کند که بهترین خرید را با قیمت مناسب داشته باشید. اگر شما قصد خرید کولرگازی سامسونگ از بانه را دارید پیشنهاد ما این است که به فروشگاه ما که معتبرترین فروشگاه لوازم خانگی در بانه است سری بزنید. ویژگی‌ها و مشخصات فنی انواع کولرگازی سامسونگ را مطالعه بفرمایید و از کارشناسان فروش ما راهنمایی و مشاوره بگیرید.

 • کولر گازی پاناسونیک

  خرید کولرگازی پاناسونیک از بانه

  کولرگازی پاناسونیک توسط شرکت Panasonic در سال 1918 ولید و در بازار عرضه شد. کولرهای پاناسونیک در کشور مالزی تولید و مونتاژ می‌شود. کولرگازی پاناسونیک 12000، کولرگازی پاناسونیک 18000، کولرگازی 24000 پاناسونیک که بیشتر برای تولیدات خانگی کاربرد دارند در بازار عرضه می‌شوند. جدیدترین اسپلیت کولرگازی پاناسونیک کم مصرف هستند.  

  خرید کولرگازی پاناسونیک از بانه خانگی برای مشتریانی که قصد خرید بهترین کولرگازی پاناسونیک را دارند می‌تواند بهترین انتخاب باشد. جهت اطلاع از قیمت بهترین کولرگازی و خرید آن با بانه خانگی همراه باشید.

  در فروشگاه آنلاین بانه خانگی انواع کولرگازی پاناسونیک با قیمت مناسب و بالاترین کیفیت عرضه می‌شود. کارایی فوق العاده و مناسب بودن قیمت کولرگازی پاناسونیک، تضمین کیفیت و اصل بودن کالا در بانه خانگی این امکان را برای شما کاربران فراهم می‌کند که بهترین خرید را با قیمت مناسب داشته باشید. اگر شما قصد کولرگازی پاناسونیک از بانه را دارید پیشنهاد ما این است که به فروشگاه ما که معتبرترین فروشگاه لوازم خانگی در بانه است سری بزنید. ویژگی‌ها و مشخصات فنی انواع کولرگازی پاناسونیک را مطالعه بفرمایید و از کارشناسان فروش ما راهنمایی و مشاوره بگیرید.

 • کولر گازی توشیبا

  خرید کولرگازی توشیبا از بانه

  کولرگازی توشیبا در سال 2004 توسط شرکت Toshiba تولید و در بازار جهانی عرضه شد. کولرهای توشیبا در کشور مالزی مونتاژ می‌شود. قیمت کولرگازی توشیبا نسبت به قیمت برند‌های دیگر بالاتر است. کولرگازی توشیبا 10000 و کولرگازی 13000 توشیبا،  برای استفاده‌ی اتاق‌های کوچک مناسب است. کولرگازی‌های اینورتر توشیبا مصرف برق را بسیار کاهش می‌دهند ولی قیمت کولرگازی اینورتر بالاتر است.

  بعد از اطمینان از انتخاب برند مورد نظر می‌توانید مشخصات فنی کولرگازی توشیبا را از سایت بانه خانگی مطالعه کنید. انتخاب و خرید کولرهای توشیبا از بانه با توجه به سلیقه و نیازمندی‌های شما متفاوت است. در فروشگاه آنلاین بانه خانگی انواع کولرگازی توشیبابا ظرفیت‌های متفاوت،  با قیمت مناسب و بالاترین کیفیت عرضه می‌شود. کارایی فوق العاده و مناسب بودن قیمت کولرگازی توشیبا در بانه خانگی این امکان را برای شما کاربران فراهم می‌کند که بهترین خرید را با قیمت مناسب انجام دهید.

  خرید کولرگازی توشیبا از بانه خانگی برای مشتریانی که قصد خرید بهترین کولرگازی را دارند می‌تواند بهترین انتخاب باشد. جهت اطلاع از قیمت بهترین کولرگازی و خرید آن با بانه خانگی همراه باشید.

 • کولر گازی گری

  خرید کولرگازی گری از بانه

  کولرگازی گری در سال 1989 توسط شرکت معتبر GREE در کشور چین تولید و عرضه شد. این شرکت در تولید انواع لوازم خانگی فعالیت دارد ولی به عنوان بزرگترین تولیدکننده‌ی کولرگازی در چین معرفی شده است. در چند سال اخیر در کشورهای آسیایی و خاورمیانه بیشتر به خرید کولرگازی گری و کولرهای ارزان قیمت تمایل دارند.

   موتور کولرگازی گری ر ایالات متحده تولید و در کشور چین مونتاژ می‌شود. موتور امریکایی دارای پرتاب باد در 4 جهت و قدرت بالاتر باعث خنک کنندگی بیشتر محیط می‌شوند. در ساخت جدیدترین کولرگازی گری اینورتر به آن اضافه شده است و کمپرسور اینورتر به کاهش مصرف انرژی بسیار کمک می‌کند. کولرگازی گری T3 دارای قدرت بیشتری نسبت به کولرگازی گری H1 و کولرگازی گری T1 است. البته قیمت کولرگازی گری T3 نسبت به کولرگازی بدون اینورتر به نسبت بالاتر است.

  در فروشگاه آنلاین بانه خانگی انواع کولرگازی گری 12000، کولرگازی گری 18000، کولرگازی گری 24000، کولرگازی گری 36000،  با قیمت مناسب و بالاترین کیفیت عرضه می‌شود. کارایی فوق العاده و مناسب بودن قیمت کولرگازی گری، تضمین کیفیت و اصل بودن کالا در بانه خانگی این امکان را برای شما کاربران فراهم می‌کند که بهترین خرید را با قیمت مناسب داشته باشید. اگر شما قصد کولرگازی گری از بانه را دارید پیشنهاد ما این است که به فروشگاه ما که معتبرترین فروشگاه لوازم خانگی در بانه است سری بزنید.

 • کولر گازی اجنرال

  خرید کولرگازی اجنرال از بانه

  کولرگازی اجنرال Ogeneral توسط شرکت فوجیستو جنرال یا همان نام تجاری اجنرال که در ایران شهرت یافته است تولید و در بازار جهانی عرضه شده است. از بهترین و معروف‌ترین برندها در سیستم‌های گرمایشی‌سرمایشی است. موتور کولرگازی اجنرال در ژاپن تولید و در تایلند مونتاژ می‌شود. کولرهای پنجره‌ای اجنرال، کولرهای ایستاده اجنرال و اسپلیت کولرگازی اجنرال از انواع این مدل کولرگازی با توجه به کارکرد است.

  شرکت فوجیستو جنرال در زمینه‌ی تولید کولرگازی اسپلیت به یکی از بهترین و باکیفیت‌ترین برندها تبدیل شده است. اسپلیت و کولرگازی دیواری اینورتر اجنرال از کم مصرف‌ترین و به  صرفه‌ترین کولرگازی‌ها است و دمای اتاق را به گونه‌ای تنظیم می‌کند که در زمان خالی بودن اتاق انرژی هدر نرود. از بهترین خریدهایی که می‌توانید از بانه داشته باشید خرید اسپلیت‌های اجنرال از بانه خانگی است.

  انتخاب کولرگازی مناسب به سلیقه و نیاز شما و میزان بودجه اختصاص داده شده شما بستگی دارد، شما کاربران علاقه‌مند به خرید انواع کولرگازی اجنرال از بانه می‌توانید کولرگازی 12000 اجنرال ، ، کولرگازی 24000 اجنرال، کولرگازی 18000 اجنرال، کولرگازی 3000 اجنرال، کولرگازی 36000 اجنرال را از  بهترین فروشگاه در شهر بانه خریداری نمایید. قیمت کولرهای اجنرال در بانه خانگی بسیار مناسب است.

 • کولر گازی جنرال

  خرید کولرگازی جنرال از بانه

  کولرگازی جنرال که موتور آن توسط شرکت توشیبا تولید شده است. قیمت کولرگازی جنرال به نسبت برندهای دیگر ارزانتر است و جزء پرفروش‌ترین کولرگازی‌ها است. کولرگازی لبخندی جنرال بسیار پرطرفدار است. کولرگازی ایستاده جنرال، کولرگازی دیواری جنرال از انواع کولرهای جنرال می‌باشند. کولرگازی سوپر جنرال در حقیقت همان کولرهای جنرال با ظرفیت بالاتر از 36000 هستند. کولرگازی جنرال چالوس، کولرگازی جنرال گلد و کولر گازی دی جنرال نام‌هایی هستند که در بازارهای ایران برای کولرگازی جنرال شناخته شده‌اند.

  از آن‌جا که انتخاب کولرگازی مناسب بستگی به سلیقه و نیاز شما و میزان بودجه اختصاص داده شده دارد، شما کاربران علاقه‌مند به خرید کولرگازی جنرال از بانه می‌توانید انواع کولرگازی 12000 جنرال ، کولرگازی 18000 جنرال، کولرگازی 24000 جنرال، کولرهای 3000جنرال، 36000جنرال را از فروشگاه بانه خانگی خریداری نمایید. قیمت کولرهای جنرال در بانه خانگی بسیار مناسب است. اگر قصد خرید بهترین کولرگازی به صورت آنلاین را دارید می‌توانید برای بهترین خرید با مزایایی عالی، از فروشگاه ما اقدام کنید.

 • کولرگازی گری 36000 ایستاده سرد و گرم GVHN36A (مدل کالا: GREE AIR CONNDITIONER GVHN36A)نوع کولرگازی ایستاده مجهز به کمپرسور اسکرول دارای قابلیت سرمایشی و گرمایشی مناسب برای فضای بزرگ با متراژ 136 متر مربع متنایب با شرایط آب و هوایی T1 و T3 مجهز به تایمر 24 ساعته دارای سیستم خنک کننده سریع دارای صفحه نمایش برای کنترل دما

  17,000,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

  کولر گازی 36000 گری GWH36MB-K1NTنوع گاز مصرفی R410a نوع کمپرسور اسکرال T3 ظرفیت کولر گازی 36000 میزان صدا پنل 52 دسی بل فین ضد زنگ با پوشش طلایی مجهز به فناوری یخ زدایی هوشمند چرخش خودکار جریان هوای عمودی عملکرد سیستم به صورت سرمایشی و گرمایشی

  15,000,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کولرگازی 30000 گری اینورتر مدل ACCENT -J30H1 (مدل کالا: GREE AIR CONDITIONER ACCENT -J30H1)نوع گاز مصرفی R22 مجهز به فناوری اینورتر نوع کمپرسور اسکرال T1 دارای حالت خواب و تایمر ظرفیت کولر گازی 30000 میزان صدا پنل 43 دسی بل مجهز به پره های ضد فرسایش عملکرد سیستم به صورت سرمایشی و گرمایشی

  15,000,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کولرگازی 30000 اجنرال سرد و گرم ASG30RBAJ (مدل کالا: OGENERAL AIR CONDITIONER ASG30RBAJ)مجهز به قابلیت سرمایشی و گرمایشی دارای گاز مبرد R22 مجهز به کمپرسور روتاری AC مجهز به چراغ نشانگر قابلیت تنظیم وزش باد در 4 جهت متفاوت مناسب اتاق‌هایی با فضای بزرگ دارای سیستم راه‌اندازی خودکار مجهز به تایمر 24 ساعته و حالت خواب

  15,000,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کولرگازی 30000 اینورتر گری سری LOMO (مدل کالا:  GREE AIR CONDITIONDR LOMO GWH30QE)دارای عملکرد سرمایشی و گرمایشی کلاس مصرف انرژی A++ مجهز به برد الکترونیکی اینورتر برق مورد نیاز تک فاز مجهز به صفحه نمایشگر نوع کمپرسور روتاری مجهز به گاز مبرد R410A مجهز به فیلتر تصفیه‌ی هوا دارای عملکرد کاملا بی‌صدا

  13,500,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کولر گازی 24000 اینورتردار اجنرال AOGR24LFCA (مدل کالا: O,General 24000 split AOGR24LFC)کارایی هوشمند صرفه جوی در انرژی مناسب برای منطقه اب و هوای گرم میزان صدای داخلی 24-41 دسی بل میزان صدای خارجی 46 دسی بل قابلیت فیلتر باکتری و گرد و خاک ظرفیت سرمایشی 24000 دارای سیستم عیب یابی دارای تکنولوژی اینورتر دارای گاز R410

  12,800,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کولرگازی 24000 اجنرال سرد و گرم مدل ASG24RBAJ (مدل کالا: OGeneral Air Conditioner ASG24RBAJ)کولرگازی 24000 اجنرال دارای قابلیت سرمایشی و گرمایشی مجهز به گاز مبرد R22  مجهز به نمایشگر LED  مجهز به تایمر 24 ساعته و حالت خواب مناسب برای فضای بزرگ با متراژ 30 تا 60 مترمربع امکان وزش باد در چهار جهت مختلف مناسب شرایط آب و هوایی گرم و حاره‌ای (T3) نوع کمپرسور...

  12,000,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کولرگازی ال جی دوال اینورتر 24000 مدل AMP-24K (مدل کالا: LG AIR CONDISHNER AMP-24K)دارای ظرفیت سرمایشی و گرمایشی مجهز به تکنولوژی دوال اینورتر دارای برنامه هوشمند Smart ThinQ توانایی کارکرد در دمای 65 درجه سانتیگراد بهترین عملکرد در مناطق T1 , T3 (معتدل و مرطوب، گرم و حاره‌ای) مجهز به فیلتر بهداشتی پلاسمستر یونایزر مجهز به سیستم تمییز کننده خودکار نوع...

  10,700,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کولرگازی 24000 اینورتر گری LOMO (مدل کالا: GREE AIR CONDITIONER LOMO 24000)مجهز به عملکرد سرمایشی و گرمایشی  دارای رده‌ی مصرف انرژی A++ دارای گاز مبرد R410A نوع برق مصرفی تک فاز مناسب برای شرایط آب و هوایی T3 دارای سیستم کاهش مصرف برق اینورتر مجهز به سیستم عیب‌یاب هوشمند مجهز به فیلتر ضد باکتری مجهز به سیستم تمییز کننده‌ی خودکار

  10,000,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کولرگازی ال جی دوال اینورتر 24000 مدل I24TGC (مدل کالا: LG AIR CONDITIONER I24TGC)کولرگازی ال جی سرمایشی با ظرفیت 24000  دارای کمپرسور دوال اینورتر توانایی ذخیره‌ی انرزی به میزان 65 درصد مجهز به گاز مبرد R410A مجهز به سیستم تمییز کننده خودکار توانایی خنک کنندگی سریع به میزان 60 درصد توانایی وزش باد در 4 جهت متفاوت مجهز به موتور اینورتر با پره‌های طلایی

  9,800,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کولر گازی 24000 ال جی اینورتر مدل BV-246 STQ (مدل کالا: LG Air Conditioner BV-246 STQ)کلاس انرژی A نوع کمپرسور روتاری نوع گاز مصرفی R410 ظرفیت کولر گازی 24000 میزان صدا پنل 19 دسی بل کولر گازی سری NEXT PLUS عملکرد سیستم به صورت سرمایشی و گرمایشی دارای تکنولوژی اینورتر قدرت پرتاب باد تا 15 متر مجهز به فیلتر پلاسمستر آیونایزر

  9,500,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کولر گازی 26000 ال جی HS-C0964NA0 ( مدل کالا: LG SPLIT HS-C0964NA0)دارای کمپرسور روتاری دارای انرژی ورودی سرد و گرم 2500 وات میزان صدای داخلی 38-45 دسی بل میزان صدای خارجی 55 دسی بل دارای فیلتر دوگانه قابل شستشو دمای کمپرسور 43 درجه دارای ظرفیت 26000 دارای گاز R22 مجهز به سیستم تمییز کننده‌ی خودکار

  9,400,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف