زیرشاخه ها

 • ظرفشویی ال جی

  خرید ماشین ظرفشویی ال جی از بانه

  فروشگاه آنلاین بانه خانگی جهت رفع نیاز شما، انواع ماشین ظرفشویی با مشخصلت فنی متفاوت و طراحی شیک و بی نظیر با بالاترین کیفیت، تولید و عرضه می‌کند. اگر شما قصد خرید ماشین ظرفشویی ال جی از بانه را دارید پیشنهاد ما این است که به فروشگاه ما که معتبرترین فروشگاه لوازم خانگی در بانه است سری بزنید. ویژگی‌ها و مشخصات فنی انواع ماشین ظرفشویی ال جی را مطالعه بفرمایید و از کارشناسان فروش ما راهنمایی و مشاوره بگیرید .

  قیمت ماشین ظرفشویی ال جی در بانه متناسب با امکاناتش متفاوت است. ظرفشویی‌های ال جی از آن‌جایی که خوش‌فروشترین ظرفشویی‌ها هستند انتظار می‌رود نظر شما را جلب کند.

  انتخاب و خرید ماشین ظرفشویی ال جی با توجه به سلیقه و نیازمندی‌های شما متفاوت است. در فروشگاه آنلاین بانه خانگی انواعی از جدیدترین ماشین ظرفشویی ال جی،  با امکانات و فناوری‌های روز عرضه می‌شود. کارایی فوق العاده و مناسب بودن قیمت ظرفشویی ال جی در بانه، تضمین کیفیت و اصل بودن کالا در بانه خانگی این امکان را برای شما کاربران فراهم می‌کند که بهترین خرید را با قیمت مناسب داشته باشید.

 • ظرفشویی سامسونگ

  خرید ماشین ظرفشویی سامسونگ از بانه

  ماشین ظرفشویی سامسونگ توسط شرکت معتبرsamsung  سامسونگ تولید و وارد بازار شده است. شرکت سامسونگ در زمینه‌ی تولید انواع لوازم خانگی خصوصا بهترین ماشین‌های ظرفشویی جزء بهترین و با کیفیت‌ترین تولیدکنندگان جهان است.

  انتخاب و خرید ماشین ظرفشویی سامسونگ با توجه به سلیقه و نیازمندی‌های شما متفاوت است. در فروشگاه آنلاین بانه خانگی انواعی از جدیدترین ماشین ظرفشویی سامسونگ،  با امکانات و فناوری‌های روز عرضه می‌شود. کارایی فوق العاده و مناسب بودن قیمت ظرفشویی سامسونگ در بانه، تضمین کیفیت و اصل بودن کالا در بانه خانگی این امکان را برای شما کاربران فراهم می‌کند که بهترین خرید را با قیمت مناسب داشته باشید.

  با خرید ماشین ‌ظرفشویی Samsung دیگر نیازی به صرف زمان زیاد برای شستن ظروف و خستگی ناشی از شستن  ظرف‌ها را نخواهید داشت. خرید بهترین ماشین‌های ظرفشویی سامسونگ را در فروشگاه آنلاین بانه خانگی تجربه کنید. قیمت ماشین ظرفشویی سامسونگ در بانه متناسب با امکاناتش متفاوت است. ظرفشویی‌های سامسونگ از آن‌جایی که خوش‌فروشترین ظرفشویی‌ها هستند انتظار می‌رود نظر شما را جلب کند.

 • ظرفشویی بوش

  خرید ماشین ظرفشویی بوش از بانه

  ماشین ظرفشویی بوش توسط شرکت معتبر  bosch تولید و در بازار جهانی عرضه شده و جای هیچ تبلیغ و تعریفی را به جای نگذاشته است. شرکت بوش در زمینه‌ی تولید انواع لوازم خانگی خصوصا ماشین ظرفشویی جزء بهترین و با کیفیت‌ترین تولیدکنندگان جهان است. هر ساله انواع ماشین ظرفشویی بوش با امکانات و آپشن‌های متنوع و جدید وارد بازار می‌شود.

  قیمت ماشین ظرفشویی بوش در بانه متناسب با امکاناتش متفاوت است. ظرفشویی‌های بوش از آن‌جایی که خوش‌فروشترین ظرفشویی‌ها هستند انتظار می‌رود نظر شما را جلب کند. قیمت ماشین ظرفشویی بوش به نسبت دیگر برند‌های معتبر موجود در بازار تا حدودی بالاتر است. البته این اختلاف قیمت به کیفیت برتر ظرفشویی‌های بوش نسبت به رقیبان خود مربوط می‌شود.

  در فروشگاه آنلاین بانه خانگی جدیدترین ظرفشویی‌های بوش،  با قیمت مناسب و بالاترین کیفیت عرضه می‌شود. کارایی فوق العاده و مناسب بودن قیمت ظرفشویی‌های بوش، تضمین کیفیت و اصل بودن کالا در بانه خانگی این امکان را برای شما کاربران فراهم می‌کند که بهترین خرید را با قیمت مناسب داشته باشید. اگر شما قصد خرید ماشین ظرفشویی بوش از بانه را دارید پیشنهاد ما این است که به فروشگاه ما که معتبرترین فروشگاه لوازم خانگی در بانه است سری بزنید. ویژگی‌ها و مشخصات فنی بهترین ماشین ظرفشویی را مطالعه بفرمایید و از کارشناسان فروش ما راهنمایی و مشاوره بگیرید.

 • ظرف شویی دوو

  خرید ماشین ظرفشویی دوو از بانه

  ماشین ظرفشویی دوو از محصولات شرکت معتبر Daevo است. شرکت دوو در زمینه‌ی تولید انواع لوازم خانگی خصوصا جدیدترین ماشین ظرفشویی جزء بهترین و با کیفیت‌ترین تولیدکنندگان جهان است. هر ساله انواع ماشین ظرفشویی دوو با امکانات و آپشن‌های متنوع و جدید وارد بازار می‌شود.

  قیمت ماشین ظرفشویی دوو در بانه متناسب با امکانات و فناوری‌هایی که به آن مجهز است متغیر است و ارزش خرید بالایی دارد. ظرفشویی‌های دوو از آن‌جایی که خوش‌فروشترین ظرفشویی‌ها هستند انتظار می‌رود نظر شما را جلب کند. ظرفشویی‌های دوو از ساختار و طراحی بخصوصی برخوردار می‌باشند. از ویژگی‌های خوب ظرفشویی دوو برچسب انرژی A است.

  نوع طراحی، رنگ بدنه و نوع ماشین ظرفشویی در خرید و انتخاب نقش موثری دارد. در فروشگاه آنلاین بانه خانگی انواع ظرفشویی‌های دوو،  با قیمت مناسب و بالاترین کیفیت عرضه می‌شود. کارایی فوق العاده و مناسب بودن قیمت ماشین ظرفشویی دوو، تضمین کیفیت و اصل بودن کالا در بانه خانگی این امکان را برای شما کاربران فراهم می‌کند که بهترین خرید را با قیمت مناسب داشته باشید. اگر شما قصد خرید ماشین ظرفشویی دوو از بانه را دارید پیشنهاد ما این است که به فروشگاه ما که معتبرترین فروشگاه لوازم خانگی در بانه است سری بزنید. ویژگی‌ها و مشخصات فنی بهترین ماشین ظرفشویی دوو را مطالعه بفرمایید و از کارشناسان فروش ما راهنمایی و مشاوره بگیرید.

 • ظرف شویی شارپ

  خرید ماشین ظرفشویی شارپ از بانه

  خرید ماشین ظرفشویی شارپ از بانه- ماشین ظرفشویی شارپ توسط شرکت معتبر  bosch تولید و در بازار جهانی عرضه شده و جای هیچ تبلیغ و تعریفی را به جای نگذاشته است. شرکت شارپ در زمینه‌ی تولید انواع لوازم خانگی خصوصا ماشین ظرفشویی جزء بهترین و با کیفیت‌ترین تولیدکنندگان جهان است. هر ساله انواع مدل ماشین ظرفشویی شارپ با امکانات و آپشن‌های متنوع و جدید وارد بازار می‌شود.

  ظرفشویی‌های شارپ نسبت به قیمت خود بسیار پرکاربرد می‌باشد. فروشگاه آنلاین بانه خانگی عرضه کننده انواع ظرفشویی 12 نفره شارپ، ماشین ظرفشویی 13 نفره شارپ، ظرفشویی 15 نفره شارپ، ظرفشویی 14 نفره شارپ در بانه است. طراحی ظرفشویی‌های شارپ بسیار زیبا است و دیزاین آشپزخانه شما را بسیار متفاوت و خاص می‌کند.

  کارایی فوق العاده و مناسب بودن قیمت ماشین ظرفشویی شارپ، تضمین کیفیت و اصل بودن کالا در بانه خانگی این امکان را برای شما کاربران فراهم می‌کند که بهترین خرید را با قیمت مناسب داشته باشید. اگر شما قصد خرید ماشین ظرفشویی شارپ از بانه را دارید پیشنهاد ما این است که به فروشگاه ما که معتبرترین فروشگاه لوازم خانگی در بانه است سری بزنید. ویژگی‌ها و مشخصات فنی انواع ماشین ظرفشویی شارپ را مطالعه بفرمایید و از کارشناسان فروش ما راهنمایی و مشاوره بگیرید.

 • ظرف شویی بکو

  خرید ماشین ظرفشویی بکو از بانه

  خرید ماشین ظرفشویی بکو از بانه- ماشین ظرفشویی بکو توسط شرکت معتبرترکیه‌ای BEKO تولید و عرضه شده است. کارایی و کیفیت ماشین ظرفشویی‌های بکو دست‌خوش فناوری‌های به کار برده شده  در آن‌هاست.

  شرکت بکو انواع ماشین ظرفشویی بکو 8 نفره، ماشین ظرفشویی بکو 12 نفره، ماشین ظرفشویی بکو 13 نفره، ماشین ظرفشویی بکو 14 نفره، ماشین ظرفشویی بکو 15 نفره را تولید و روانه‌ی بازار کرده است. ماشین‌های ظرفشویی بکو دارای طراحی خاص و امکانات و قابلیت‌های روز دنیا می‌باشند. ماشین ظرفشویی هوشمند بکو راحتی و آرامش بیشتر را به خانه‌های شما هدیه می‌دهند.قیمت ماشین ظرفشویی بکو در بانه با توجه به فناوری‌ها و قابلیت‌های آن‌ها متفاوت است. جهت اطلاع از قیمت روز و خرید جدیدترین ماشین ظرفشویی بکو از بانه به سایت بانه خانگی مراجعه کنید.

  این شرکت ماشین ظرفشویی‌های خود را در رده مصرف انرژی A++ و A+++ با توجه به اهمیتی که برای محیط زیست قائل است تولید می‌کند. ماشین ظرفشویی‌های هوشمند بکو به فناوری GLASSSHIELD مجهز شده‌اند. این سیستم از ظروف شیشه‌ای شما در برابر سختی آب محافظت می‌کند. در جدیدترین ماشین ظرفشویی بکو انعطاف‌پذیری برنامه‌های شست‌وشو بیشتر است و اینامکان را ایجاد می‌کند تا ماشین ظرفشویی را روشن کنید تا در وقت مورد نظر روشن شود.

 • ظرف شویی هایسنس

  خرید ماشین ظرفشویی هایسنس از بانه

  خرید ماشین ظرفشویی هایسنس از بانه- ماشین ظرفشویی هایسنس توسط شرکت معتبر و بزرگ چند ملیتی چینی Hisense تولید شده است. ظرفیت ماشین‌های ظرفشویی هایسنس متفاوت است و توانسته نیاز اکثر کاربران خود را برطرف سازد. ماشین ظرفشویی 13 نفره هایسنس، ماشین ظرفشویی 14 نفره هایسنس، ماشین ظرفشویی 12 نفره  هایسنس و... در بانه قابل عرضه  است.

  شرکت هایسنس یکی از پیشروان دنیا در تولید انواع ماشین ظرفشویی و محصولات شست‌وشو و نظافت است. ماشین ظرفشویی هایسنس از پرطرفدارترین محصولات تولید شده توسط شرکت بزرگ هایسنس است. قیمت ماشین ظرفشویی هایسنس با وجود قابلیت‌ها و امکانات روز دنیا بسیار مناسب است. برای خرید ظرفشویی هایسنس از بانه لیست قیمت جدیدترین ظرفشویی‌های هایسنس را در سایت بانه خانگی مشاهده کنید تا بتوانید بهترین خرید ظرفشویی هایسنس در بانه را داشته باشید.

   

 • ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش 68tw06 (مدل کالا: BOSCH DISHWASHER SMS68TW06E)دارای ظرفیت 14 نفر دارای 8 برنامه شست‌وشو کلاس مصرف انرژی A+++ نوع موتور EcoSilence Drive مجهز به سیستم عیب‌یاب هوشمند دارای قابلیت شست‌وشوی سریع و بهداشتی دارای قابلیت شست‌وشوی نیمه بار مجهز به سنسور ضد نشت آب مجهز به فناوری SupersSilence میزان صدا 42 دسی‌بل

  23,000,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ماشین ظرفشویی ال جی DFB425FP (مدل کالا: LG DISHWASHER DFB425FP)مجهز به موتور اینورتر دایرکت درایو دارای سیستم عیب یاب هوشمند SMART DIAGNOSIS دارای 10 برنامه‌ی شست و شو دارای برنامه‌ی شست و شو با بخار مجهز به برنامه‌ی شست و شوی سریع مجهز به صفحه نمایش LED دارای برنامه‌ی شست و شوی بخاردار دارای برچسب انرژی A++ مجهز به سیستم اسپری آب چهارسویه  

  19,700,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ماشین ظرفشویی ال جی DFB325HS (مدل کالا: LG DISHWASHER DFB325HS)مجهز به موتور دایرکت درایو اینورتر مجهز به سیستم عیب‌یاب هوشمند تعداد 10 برنامه شست‌وشو دارای برچسپ انرژی A++ دارای سیستم اسپری آب 4 گانه میزان صدای تولید شده 41 دسی بل مجهز به سیستم Smart ThinQ دارای ظرفیت 14 نفره مجهز به قابلیت تمییز کردن خودکار میزان مصرف آب 9 لیتر

  18,500,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ماشین ظرفشویی 13 نفره بوش SMS67I00T (مدل کالا: BOSCH WASHING MACHINE SMS67NI00T)دارای صفحه نمایش لمسی (LED) دارای قابلیت تاخیر در شستشو میزان صدا 46 دسی بل (db) دارای قابلیت تنظیم ارتفاع میزان مصرف انرژی ++A دارای 7 برنامه شستشو مصرف آب تا 10 لیتر دارای ظرفیت 13 نفر دارای قفل کودک

  17,000,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ماشین ظرفشویی 14 نفره ال جی DFB512FW (مدل کالا: LG DISHWASHER DFB512FW)میزان صدا 46 دسی بل (db) قابلیت تاخیر در شستشو میزان مصرف انرژی ++A میزان مصرف آب 9 لیتر دارای 9 برنامه شستشو دارای ظرفیت 14 نفره قابلیت تنظیم ارتفاع دارای قفل کودک

  16,100,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ماشین ظرفشویی 14 نفره سامسونگ DW60H6050F (مدل کالا: SAMSUNG DISHWASHER DW60M6050F)12 لیتر مصرف آب در هر بار شستشو دارای قابلیت تاخیر در شستشو دارای قابلیت تنظیم ارتفاع دارای شستشوی بهداشتی دارای 7 برنامه شستشو دارای برچسب انرژی +A میزان صدا 46 دسی بل دارای ظرفیت 14 نفر دارای موتور اینورتر ساخت کشور کره دارای قفل کودک 168 پارچ

  11,900,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

  ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش مدل 68MI04 (مدل کالا: BOSCH DISHWASHER SMS68MI04E)ظرفشویی سری 6 بوش ظرفشویی بوش با ظرفیت 14 نفر دارای رده مصرف انرژی A++ موتور EcoSilence Drive میزان صدای تولید شده 44 دسی‌بل دارای 8 برنامه متنوع شست‌وشو مجهز به تکنولوژی اقتصادی Active Water دارای خشک کن زئولیت میزان مصرف آب 7.3 لیتر در هر بار چرخه شست‌وشو

  10,900,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  ماشین ظرفشویی 13 نفره بوش مدل 88TI30 (مدل کالا: BOSCH DISHWASHER SMS88TI30M)ظرفشویی بوش با ظرفشت 14 نفره رده مصرف انرژی A++ میزان تولید صدا42 دسی‌بل میزان مصرف آب 7.3 لیتر مجهز به خشک‌کن زئولیت مجهز به فناوری Active Water Eco سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای داشتن قابلیت تنظیم ارتفاع سبدها

  10,400,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  ماشین ظرفشویی 13 نفره بوش مدل 68TI20 (مدل کالا: BOSCH DISHASHER SMS68TI20M)ظرفشویی بوش دارای ظرفیت 13 نفره دارای موتور قدرتمند Eco Silence Drive مجهز به برنامه Vario SpeeD Plus دارای تعداد 8 برنامه شست‌وشو میزان صدای تولید شده 42 دسی‌بل میزان مصرف آب 6.4 لیتر مجهز به صفحه نمایش LED دارای رده مصرف انرژی A++

  8,600,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  ماشین ظرفشویی 14 نفره سامسونگ DW60K8550F (مدل کالا:SAMAUNG DISHWASHER DW60K8550FW)دارای قابلیت تاخیر در شستشو دارای قابلیت تنظیم ارتفاع دارای برچسب انرژی ++A دارای 5 برنامه شستشو میزان صدا 44 دسی بل دارای ظرفیت 14 نفره  دارای موتور اینورتر ساخت کشور کره دارای قفل کودک

  8,500,000 تومان ناموجود
  3 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  ماشین ظرفشویی 14 نفره سامسونگ 9530 (مدل کالا: SAMSUNG DISHWASHER DW60M9530FS)دارای قابلیت شست و شوی نیمه بار 6 برنامه شست‌وشو دارای قابلیت تنظیم ارتفاع سبدها دارای قفسه‌های انعطاف‌پذیر مجز به فناوری WATERWALL دارای قابلیت تمییز کردن خودکار رده مصرف انرژی A++ دارای نمایشگر مخفی لمسی مجهز به فناوری SPEED BOODTER دارای قابلیت ZONE BOOSTER

  8,500,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش مدل 46NI03 (مدل کالا: BOSCH DISHWASHER SMS46NI03E)ظرفشویی سری 4 بوش دارای ظرفیت 14 نفره دارای 6 برنامه متنوع برای شست‌وشو رده مصرف انرژی A+++ مجهز به فناوری ACTIVE WATER مجهز به کمپرسور Eco Silence Drive دارای فناوری Vario Speed Plus مجهز به سنسور تشخیص میزان کثیفی ظروف

  8,500,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف