لیست محصولات این تولید کننده evvoli

لوازم خانگی ایوولی

لوازم خانگی ایوولی_ شرکت ایوولی Evvoli که از شرکت‌های تازه تاسیس در زمینه‌ی تولید لوازم خانگی است. کارخانه و شرکت ایتالیایی_ اماراتی برند ایوولی توانسته درجه‌ی کیفی خود را پیش‌تر با برند فوجی، برند جنرال مکس، برند جنرال گلد ثابت کند. تولید و مونتاژ محصولات این برند در کشور چین است. این برند تازه در زمینه‌ی تولید انواع تلویزیون اسمارت ایوولی و انواع کولرگازی اسپلیت ایوولی توانسته محصولاتی باکیفیت و مقرون به صرفه را تولید کند. قیمت محصولات برند ایوولی نسبت به سایر برنها پایین‌تر است و همین دلیل راه‌یافتن این برند به بازارهای ایران است.


شرکت ایوولی انواع یخچال ایوولی، انواع تلویزیون هوشمند ایوولی، انواع تلویزیون اولد ایوولی، انواع کولرگازی اسپلیت ایوولی و... را به بازار عرضه کرده است. زیبایی تلویزیون OLED ایوولی غیرقابل انکار است.


کولرگازی ایوولی


کولرهای ایوولی از نظر نوع گاز به دو نوع کولرگازی ایوولی دارای گاز  R22و کولرگازی ایوولی دارای گاز R410 می‌باشند. کمپرسور R410 در کولرهای ایوولی باعث کاهش مصرف انرژی می‌شود. کولرگازی‌های ایوولی دارای قابلیت‌های سرمایشی و گرمایشی هستند. کولرگازی اینورتر 30000 ایوولی برای خنک کردن 450 مترمربع طراحی شده است. کولرهای ایوولی دارای وای فای می‌باشند. در فروشگاه انلاین بانه خانگی انواع کولرگازی پرتابل ایوولی با کیفیت و طراحی خاص عرضه می‌شود.قیمت کولرگازی ایوولی در بانه با توجه به قابلیت‌هایی که برای آن تعبیه داده‌اند متفاوت است. برای خرید کولرگازی کم‌مصرف ایوولی از بانه ابتدا از مشخصات فنی مدل درخواستی مطلع شوید و از کارشناسان ارجمند بانه خانگی مشاوره بخواهید. تا بتوانید بهترین خرید کولرهای ایوولی از بانه را داشته باشید.  

بیشتر

این تولیدکننده هیچ محصولی ندارد.