لیست محصولات این تولید کننده کارچر

محصولات کارچر

محصولات کارچر


شرکت کارچر Karcher شرکت آلمانی که اولین کارخانه‌ی خارج از آلمان خود را در فرانسه و برزیل و سپس توانست در بیش از 16 کشور دیگر خطوط تولید خود را باز کند. جدیدترین محصولات شرکت کارچر سبب تولید محصولاتی هم‌تراز با محیط زیست شده  است که کمترین آسیب را به محیط زیست می‌رساند. شرکت کارچر از شرکت‌های مهم جهان در زمینه‌ی تولید تکنولوژی‌های نظافتی و شست‌وشوی خانگی و صنعتی است. شرکت آلمانی کارچر از پرفروشترین دستگاه‌های شست‌وشو با فشار بالا، دستگاه‌های بخارشوی صنعتی کارچر، دستگاه‌های بخارشوی خانگی کارچر، انواع جاروبرقی کارچر، انواع دستگاه شست‌وشوی ماشین کارچر و... می‌باشد.


بخارشوی کارچر


شرکت کارچر را می‌توان در زمینه‌ی تولید انواع بخارشوی با قدرت بالا، بهترین طراحی و ساختار و عملکرد بهینه بهترین دانست. انواع بخارشوی کارچر sc6 ، بخارشوی کارچر sc5، بخارشوی ارچر sc3، بخارشوی کارچر sc2 و... توانسته‌اند در بازار تایید کنند. قیمت بخارشوی کارچر در انواع رنج‌ها در بازار موجود است. برای اولین بار بخارشوی‌ها با نازل‌های بلستر را شرکت معتبر کارچر تولید کرده است و در این زمینه پیشگام بوده است. برای بهترین خرید بخارشوی کارچر از بانه می‌توانید با کارشناسان ارجمند بانه خانگی تماس بگیرید و قیمت روز انواع بخارشوی کارچر در بانه را جویا شوید.


کارواش کارچر


کارواش کارچر از لحاظ کیفیت در عملکرد و استحکام بدنه از باکیفیت‌ترین و بهترین محصولات تولید شده توسط شرکت آلمانی کارچر است. شرکت کرشر برای کارواش‌های خود موتوری قدرتمند تعبیه کرده است. ظاهر کارواش‌های کارچر به گونه‌ای طراحی شده‌اند که جابه‌جایی و کارکرد با آن را بسیار راحت کرده است. انواع کارواش کارچر K4، کارواش کارچر K2classic، کارواش کارچرK2 comact  و انواع کارواش صنعتی کارچر... در بازار عرضه می‌شوند. جهت خرید بهترین کارواش کارچر از بانه مشخصات فنی و قیمت جدیدترین کارواش‌های کارچر را از کارشناسان ما بپرسید تا بتوانید بهترین خرید کارواش در بانه را داشته باشید.


جاروبرقی کارچر


شرکت کارچر بهترین جاروبرقی با مکش خیس کارچر و جاروبرقی با مکش خشک کارچر که به فیلتر‌های هوا مجهز هستند تولید و عرضه کرده است. جدیدترین جاروبرقی کارچر دارای کیفیت مکش و قدرت فوق‌العاده‌ای هستند. انواع جاروبرقی صنعتی کارچر و جاروبرقی خانگی کارچر در شهر بانه عرضه می‌شود.  قیمت جاروبرقی کارچر در بانه خانگی بسیار مناسب است. مشتریان می‌توانند بهترین جاروبرقی کارچر در بانه را به صورت حضوری از فروشگاه بانه خانگی خریداری نمایند. یا می‌توانند از سایت بانه خانگی به صورت غیرحضوری برای خرید اقدام کنند.    

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف
 • خرید محصول

  بخارشوی کارچر SC5وزن 6 کیلوگرمتوان مصرف 2200 واتحداکثرفشاربخار 4.2 بارکنترل جریان بخار دارد

  5,580,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • بخارشوی کارچر SC3 (مدل کالا: KARCHER STEAM CLEANER SC3)مخزن آب  1 لیترتوان مصرف 1900 واتحداکثرفشاربخار 3.5 بارکنترل جریان بخار داردمدت زمان داغ شدن آب 30 ثانیهقابلیت تنظیم میزان بخار داردابعاد(طولxعرضxارتفاع) (25x24x36cm)قفل کودک داردمساحت مورد نظر 75متر مربع

  3,200,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • بخارشوی کارچر SC2وزن 3 کیلوگرمتوان مصرف 1500 واتحداکثرفشاربخار 3.2 بارکنترل جریان بخار دارد

  2,350,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف